• Firma INFO-CENTRUM działa od roku 1993. Od początku profil działalności firmy związany jest z dostarczaniem klientom nowoczesnych technologii informatycznych służących wsparciu procesów zarządzania. Długi jak na firmę informatyczną okres działalności pozwolił na zdobycie dużego doświadczenia i opanowanie wielu unikalnych technologii informatycznych.
  • Rozwój technologii informatycznych jest niezwykle dynamiczny, dlatego naszą główną troską jest rozwój kadry i "wchłanianie" pojawiających się ciągle nowości informatycznych tak aby można je było wdrożyć w praktyce ku zadowoleniu naszych klientów. Umiejętność wykorzystania nowych rozwiązań technicznych łączymy z pogłębianiem wiedzy z dziedziny ekonomii i zarządzania.
  • Oferta nasza kierowana jest do firm różnej wielkości. Współpracujemy z kilkoma renomowanymi dostawcami oprogramowania co pozwala dostosować proponowane rozwiązania do rzeczywistych potrzeb klienta. W większości przeprowadzonych wdrożeń wykorzystywane jest również oprogramowanie Open Source wzbogacone często specjalizowanymi modułami wykonywanymi według indywidualnych potrzeb klienta.

 
 

rok założenia 1993

<IMG SRC="nonflash.gif" width=123 height=350 BORDER=0>
 
Copyright by INFO-CENTRUM